Ja jūs kādreiz esat redzējis ar netīrumiem pārklātu mehānismu, tad saprotat, ka diez vai tas darbojas pietiekami labi. Bet vai jūs zinājāt, ka netīrumi sakrājas arī pašos svarīgākajos dzinēja mezglos?

Sliktas kvalitātes degviela var radīt nosēdumus jūsu automobiļa dzinējā un pasliktināt tā veiktspēju. Tieši tāpēc „Shell” speciālisti izstrādājuši unikālu degvielu Shell-Power, kas pasargā dzinēju no aizsērējumiem un korozijas, tādējādi palielinot tā jaudu.

ShellV-Power uz metāla virsmām veido aizsargplēvi, kas mazina korozijas veidošanās iespējamību un palīdz saglabāt visu dzinēja detaļu normālu darbību.

Modifikācijas tehnoloģija ļauj mazināt berzes spēku, savukārt tas izbrīvē vairāk jaudas dzinēja labākai darbībai.

Berzes spēka mazināšanas tehnoloģija

ShellV-Power degviela satur iedarbīgus tīrošus elementus, kas izstrādāti, lai pasargātu no netīrumiem degvielas sistēmas svarīgākos mezglus un tieši braukšanas laikā palīdzētu likvidēt jau esošās nogulsnes. Uzpildieties regulāri, lai uzturētu dzinēja tīrību!

Izstrādāts sadarbībā ar ar ScuderiaFerrari

Jauna automobiļa dzinējā nav ne netīrumu, ne korozijas. Taču laika gaitā netīrumi sakrājas dzinējā, negatīvi ietekmējot tā darbu. ShellV-Power ­– līderis cīņā ar netīrumiem un koroziju. Šī degviela radīta, lai attīrītu un aizsargātu dzinēju; tā paildzina dzinēja mūžu un ļauj izvairīties no automobiļa bojājumiem.

Degviela satur unikālu piedevu kompleksu ar dubultu iedarbību, kas aktīvi attīra un aizsargā dzinēju.

Berzes mazināšanas tehnoloģija ļauj atbrīvot vairāk enerģijas automobiļa darbībai.

ShellV-Power sacīkšu degvielu izmanto Ferrari automobiļi čempionātos „Formula-1”. Tās sastāvā ir 99% tādu pašu komponentu kā degvielā ShellV-PowerRacing.

Iepildot ShellV-Power un ShellV-PowerRacing, jūs iegūstat papildus ShellClubSmart punktus.

Uzticība inovācijām

Vairāk nekā simts gadus „Shell” izmanto savu izcilo pieredzi zinātnē, inženierijā un mūsdienu tehnoloģiju izstrādē, lai ražotu pasaulē inovatīvākos degvielas veidus. Mūsu galvenais uzdevums – mūsdienās labākās degvielas radīšana. Pie jaunu tehnoloģiju izstrādes „Shell” zinātniskajos centros un ārpus tiem strādā vairāk nekā 200 zinātnieku un speciālistu. Izmēģiniet mūsu šā brīža labāko degvielu – ShellV-Power.

Mūsu DUS

“BFRP” kompāniju grupa pārvalda Shell zīmola DUS Latvijā.

Degvielas kartes

Mūsu degvielas kartes palīdzēs jums sasniegt mērķus,  neatkarīgi no jūsu autoparka lieluma. Esam droši, ka tieši mazas detaļas veido jūsu biznesa panākumus!

Lojalitātes programma

Shell koncerns ir paziņojis par Shell CLUBSMART lojalitātes programmas darbības uzsākšanu Latvijā.