1. Jūlijā Rīgā atklātas pirmās Shell degvielas uzpildes stacijas. Tādējādi Latvija pievienojusies plašam uzpildes staciju tīklam - 43 tūkstošiem visā pasaulē. DUS atrodas autovadītājiem ērtās vietās – Dārzciema ielā 127 un Maskavas ielā 293a. Līdz 2016. gada beigām tiks atklātas vēl desmit Shell DUS. Drīzumā tiks izplatīta informācija par to atrašanās vietām, kā arī koncerna turpmākajiem attīstības plāniem Latvijā.
  2. 2016.gada 12.augustā Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 146 atvērās trešā Shell degvielas uzpildes stacija. Tā ir lieliska iespēja apmeklēt Shell pa ceļam uz Jūrmalu!
  3. Shell koncerns ir paziņojis par Shell CLUBSMART lojalitātes programmas darbības uzsākšanu Latvijā. Tagad arī Latvijas iedzīvotājiem pieejami bonusi no programmas, kas jau vairākus gadus darbojas 21 pasaules valstī, apvienojot 18 miljonus cilvēku. Kļūt par programmas dalībnieku un sākt uzkrāt un tērēt punktus var ikviens Shell klients, aizpildot pieteikuma anketu un saņemot savu lojalitātes karti jebkurā DUS.

Mūsu DUS

“BFRP” kompāniju grupa pārvalda Shell zīmola DUS Latvijā.

Shell degviela

Shell V-Power – degviela efektīvai automobiļa dzinēja darbībai. Šīs degvielas uzdevums – sākt iedarboties uzreiz pēc uzpildes, lai atkaļķotu nogulsnes, kas mazina jūsu automobiļa dzinēja efektivitāti.

Degvielas kartes

Mūsu degvielas kartes palīdzēs jums sasniegt mērķus,  neatkarīgi no jūsu autoparka lieluma. Esam droši, ka tieši mazas detaļas veido jūsu biznesa panākumus!